Organizacja pogrzebów,  zlecenie organizacji pogrzebu &      międzynarodowy transport Zmarłzch. 

Osobiście – kompetentnie – przejrzyście .

W razie potrzeby jesteśmy do usług.

wkrótce” należy zamieniać na „teraz”, zanim zostanie już tylko „nigdy”…

O nas

Nasz zawód traktujemy jak powołanie. Wspieramy Państwa w tych najtrudniejszych chwilach i towarzyszymy im w pokonywaniu ważnej drogi. Dużym nakładem osobistego zaangażowania wspieramy realizację Państwa wyobrażeń na temat indywidualnie zorganizowanego Ostatniego Pożegnania, które miałoby osobisty charakter. Naszym zadaniem jest wszechstronna pomoc rodzinie Zmarłego oraz wsparcie duchowe w obliczu ogromnej straty.

Nasze zasady

Zakład pogrzebowy Alpha – Omega został stworzony, aby umożliwić Państwu zorganizowanie godnej ceremonii pogrzebowej w przystępnej cenie. Nie chcemy, aby wysokie koszty pochówku stały się dla Państwa przyczyną dodatkowych zmartwień, dlatego oferujemy przede wszystkim niedrogie pogrzeby.

Jesteśmy jednakże godni uwagi nie tylko ze względów finansowych, lecz przede wszystkim dzięki fachowości oraz profesjonalnej obsłudze.

Otrzymują Państwo od nas kompetentne, zrozumiałe porady, bazujące na wieloletnim doświadczeniu. Nasze działania cechuje szacunek, przejrzystość i otwartość. Towarzyszymy Państwu niezależnie od wyznania i światopoglądu. Państwo opisują nam jak wyobrażają sobie stosowne Ostatnie Pożegnanie, a my dbamy o właściwą oprawę wraz ze wszystkimi szczegółami odpowiednio do Państwa oczekiwań i możliwości finansowych.

Jesteśmy do usług … 

… gdy potrzebują Państwo kompetentnego i wyrozumiałego partnera. Dom pogrzebowy Alpha – Omega oferuje wszelkie usługi związane z organizacją pogrzebów jak i zleceniem organizacji pogrzebu.

 Jesteśmy godnym zaufania towarzyszem z doświadczeniem w branży funeralnej i pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno podczas załatwiania ostatnich formalności jak i obsługi godnej uroczystości pogrzebowej.

Porada i pomoc w wypadku śmierci w rodzinie .

Pomagamy w taktownym pożegnaniu członka rodziny oraz organizacji ceremonii pogrzebowych zgodnie z Państwa życzeniami. Wszystkie usługi oferujemy w uczciwych i zrozumiałych, wynikających z nakładu pracy i środków cenach. Ponadto kładziemy duży nacisk na przejrzystość kosztów, aby oszczędzić Państwu dodatkowych wydatków. Gwarantujemy w tym względzie całkowitą uczciwość.

 Chętnie służymy poradą i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ceremonii pogrzebowej, także te niezwiązane z żałobą.

Prosimy dzwonić pod numery telefonu:

            0049 (0) 89 500 777 00

            0049 (0) 15 14 13 000 13

 lub przysłać e-mail pod adres: information.alphaomega@gmail.com